Philips HR 1871

Protišmykové nožičky

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

Vykonny, skladny a rychlo sa umyva

• , zakúpené v Prva.sk

som spokojný odporúčam aj ostatným.

výkonný, dobre odšťavuje, tichý chod

800 W
Počet rýchlostí
Nerez
Protišmykové nožičky

Vďaka inovatívnemu systému na extrakciu šťavy s prevráteným sitkom je tento odšťavovač schopný získať až o 10% šťavy viac. A v závislosti od typu ovocia alebo zeleniny je možné získať naraz až 2,5 litra šťavy, bez toho aby ste museli vyprázdniť nádobu na dužinu. Mimoriadne veľká plniaca trubica s priemerom 80 mm umožňuje odšťavovať aj veľké ovocie a zeleninu, napr. jablká, mrkvy a červenú repu, bez toho aby ste ich museli predkrájať. Sitko je možné navyše rýchlo umyť Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

Vykonny, skladny a rychlo sa umyva

• Lahko sa cisti
    • Po 3 tyzdnoch uzivania prestal fungovat

Odstavovac som kupovala na zaklad parametro, ceny a recenzii. Zial po ani nie 3 tyzdnoch uzivania sa mi pokazil. Vecer som ho vypla a rano uz nefungoval. Dnes dosiel z opravy, vraj menili tiahlo mikrospinaca. Zial pokazil sa mi presne pocas odstavovacej sezony, takze som nemohla odstavit hrozno a ani hrusky. Ale musim uznat, ze reklamaciu mi vybavili cez Philips velmi dobre, cose zarucny servis mozem odporucit.

• dobre odstavi ovocie aj zeleninu
    • nie je privelmi hlucny
    • cistenie sa da casovo zvladnut
    • lahka obsluha
    • lahke rozlozenie, zlozenie pristroja
    • pekny dizajn
    • mensia nadobka na odpad, pri odstavovani vacsieho mnozstva ovocia a zeleniny treba castejsie vyprazdnovat nadobku na odpad

dobre odstavi ovocie aj zeleninu (no na makke ovocie ako maliny to velmi nie je)
    nie je privelmi hlucny
    lahko rozlozitelny , da sa pomerne rychlo rozlozit, zlozit, umyt
    vytknut mozno snad len ze nadobka na odpad je mensia a pri odstavovani vacsieho mnozstva ju treba castejsie vyprazdnovat - tip: dajte do nadobky sacok, bude to rychlejsie a hygienickejsie.
    pekny nerezovy dizajn
    lahka obsluha
    spokojnost - odporucam - pre nas -mladu rodinu 2+1 je akurat.

• , zakúpené v Prva.sk

som spokojný odporúčam aj ostatným.

výkonný, dobre odšťavuje, tichý chod

• výkon
    • rýchlo odšťavuje
    • jednoduchá manipulácia
    • ľahké čistenie
    • pekný dizajn
    • Menšia nádoba na odpad, zo začiatku sa zbytky dužiny dostali do šťavy, treba si všímať, kedy je nádoba plná.

Rozhodovala som sa na základe výkonu, cena je vyššia, ale oplatí sa. Umývanie je hračka.

• , zakúpené v DATART.sk

• Vykon, ovladanie, ...

Velmi dobre sa cisti, kvalitne odstavuje aj tvrde ovocie, ...

• Zatial 3x som s nim ,,lysoval''! Z vysledku stastná celá rodina! Odporucam!

Perfektná masinka!

• odstavuje skoro do sucha jedine ananas je kasovitejsi
    • lahko sa umyva - do 2 min je cisty
    • nic

Dlho som vyberal medzi týmto philips-hr-1871/00 a CATLER JE 4010. Catler sa mi zdal vacsi. Neviem ci som urobil dobre ;-) ale s philipsom som nadmieru spokojný. Občas sa dostane nejaký kusoček do sťavy, ale inak veľka spokojnosť. Používam ho už mesiac minimálne raz za deň pre štyri osoby.

• , zakúpené v www.marketworld.sk

na základe dobrých recenzií
    ovocie a zelenina sa zmestí do nádoby vcelku, netrebu ju krájať na kusy
    veľmi rýchle a ľahké čistenie
    odporúčam
    dúfam, že nový odšťavovač nebudem musieť dlhé roky kupovať pre plnú funkčnosť tohto