Sana Juicer by Omega EUJ-707

TOP 37 v kategórii Odšťavovače

Sana Juicer by Omega EUJ-707

Čo ho robí výnimočným? Každý aspekt tohto odšťavovača je najvyššej kvality. Materiály použité pri jeho konštrukcii sú najlepšie v triede. Vyhotovenie je vynikajúce - každý...
469 €
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Eujuicers.sk s.r.o.

Na sklade • 1 variantDarčekZdarma100 % • 1 159 recenziíĎalšie informácie

Spôsob odšťavovania
slimákové
Počet rýchlostí

• , zakúpené v Eujuicers.sk s.r.o.

Výborný a tichý odšťavovač.

• , zakúpené v Eujuicers.sk s.r.o.

Perfektný výrobok, hravo zvládne aj cviklu, umýva sa velmi jednoducho. Som spokojná, splnil moje očakávanie.

• , zakúpené v Eujuicers.sk s.r.o.

Odporúčam. SANA Juicer 707 je naozaj kvalitný a čo ma teší, že aj jeho údržba je veľmi jednoduchá a ľahká pre kohokoľvek, ja dieťa. Odšťavovanie je pre moje dieťa radosť a zábava, rovnako tak džúsiky, ktoré sme začali pripravovať, sú chutné a zdravé. Tento pomocník v domácnosti toho vie samozrejme oveľa viac ako len pripraviť kvalitné šťavy. Pozrite si videjká a prečítajte návod, ktorý ponúka aj dobré recepty. Rozhodne odporúčam všetkým, ktorí chcú žiť zdravo a byť zdravý.

Objem nádoby
Spôsob odšťavovania
slimákové
Počet rýchlostí

Čo ho robí výnimočným?

Každý aspekt tohto odšťavovača je najvyššej kvality. Materiály použité pri jeho konštrukcii sú najlepšie v triede. Vyhotovenie je vynikajúce - každý detail je vyrobený v kvalitnom a precíznom prevedení. Už na prvý pohľad je pri tomto prístroji zrejmé, že je extrémne pevný a kvalitne konštruovaný.

Dodáva sa s dvoma typmi odšťavovacích sít. Väčšina horizontálnych odšťavovačov má iba jedno odšťavovacie sito a niekedy prázdne homogenizačné puzdro. Sana EUJ-707 obsahuje štandardné jemné odšťavovacie sito, ktoré vytvára veľmi jemný, čistý džús, ako aj hrubé odšťavňovacie sito, ktoré vytvára hustejšiu šťavu s väčším množstvom drene. Toto hrubé sito tiež umožňuje pracovať s mäkším ovocím, ako sú bobule a ananás a to je niečo, čo iné horizontály nezvládajú. Zahŕňa tiež homogenizačné puzdro pre funkciu spracovania potravín.

Má mimoriadne veľký priestor na vkladanie potravín , čo znamená menej sekania a prípravy. Okrem toho je vtláčadlo vybavené silikónovým krúžkom, čo znamená, že všetko, čo ste vložili do trubice, ide ľahko do odšťavovača bez znečistenia.

Jeho výkonný motor s výkonom 200 W je veľmi tichý, ale poskytuje dostatok výkonu na spracovanie mnohých druhov ovocia, zeleniny a bylín vrátane:

• koreňovej zeleniny: repy, mrkvy, zeleru, sladkých zemiakov
  • zelených listov: špenátu, petržlenu, kapusty, kelu, šalátu
  • inej zeleniny: papriky, brokolice, kalerábu, paradajok
  • tropického ovocia: ananásu, granátového jablka, vodného melónu, manga, melóna
  • citrusových plodov: pomarančov, grapefruitu, citrónu, limetky
  • drobného ovocia: čučoriedok, jahôd, ríbezlí
  • bylín: mäty, žihľavky, púpavy, pšenice, koreňa zázvoru

Vysokokvalitné odšťavovanie - s odšťavovačom 707 sme dosiahli vyššiu výťažnosť šťavy, než s akýmkoľvek iným horizontálnym odšťavovačom, s dvojhriadeľových modelov, ako je odšťavovač Angel.

Maximálne vitamíny, minerály a enzýmy - jemné odšťavovanie za pomoci 75 otáčok za minútu bez použitia kovových nožov umožňuje získať najvyššie množstvo šťavy z plodov. Laboratórne testy zistili, že Sana 707 priniesla najvyššie množstvo kyseliny listovej zo všetkých odskúšaných šnekových odšťavovačov a takmer vyrovnala dvojhriadeľový odšťavovač Angel v účinnosti. Navyše, pomalé odšťavovanie umožňuje, aby šťava bola uložená do chladničky až po dobu 24 hodín. Môžete pre svoju rodinu robiť zdravú šťavu , ktorá vydrží celý deň.

Jednoduchá konštrukcia, údržba a čistenie - Sana 707 bol navrhnutý tak, aby bol čo najefektívnejší. Má málo častí, žiadne tvrdé hrany alebo ťažko dostupné miesta. Čistenie stroja po odšťavovaní trvá len 2-3 minúty.

Funkcia spracovania potravín - pomocou zahrnutého homogenizačného puzdra Sana 707 dokáže robiť také veci ako: zdravé a chutné dezerty miešaním ovocia s jogurtom domácu zmrzlinu a sorbety používajúc mrazené ovocie domáce orechové maslo mandľové, sójové alebo kokosové mlieko cestoviny v rôznych tvaroch humus z cíceru detskú výživu použitím varenej zeleniny alebo mäsa mleté byliny, ako korenie alebo bazalka

Kompaktná veľkosť - Základná jednotka Sana 707 meria len 28 cm x 18,5 cm. Môžete ho nechať na kuchynskom pulte bez toho, aby ste si zabrali cenný priestor. Pripojenie odšťavovacej zostavy pridá dĺžke len 14 cm

Ohromujúci dizajn a farby - model Sana 707 bol navrhnutý tak, aby kombinoval funkčnosť s príjemným dizajnom. Výsledok je krásny. Mäkké krivky a absencia tvrdých hrán naozaj umožňujú tomuto odšťavovaču vyniknúť vynikajúcim spôsobom. Je k dispozícii v 11 dizajnérskych farbách v troch sériách: lesklá séria, pastelová séria a matná séria.

Príslušenstvo najvyššej kvality - každý odšťavovač, ktorý sme videli, je dodávaný s plastovými miskami na odšťavovanie a nádobami na dreň. Sana 707 sa dodáva so sklenenou nádobou na šťavu s vlastným sitom a nádobou na dreň z nehrdzavejúcej ocele .

Vystužené odšťavovacie sitá - sito na odšťavovanie je tá časť odšťavovača, ktorá je vystavená najväčšiemu namáhaniu a tlaku. Tie sitá, ktoré sú súčasťou modelu Sana 707, boli vystužené za účelom poskytnutia čo najvyššej pevnosti.

Bezpečné materiály - Všetky materiály používané v Sana 707 sú bez BPA a certifikované FDA.

Voliteľný výťažník oleja - Vyrobte si vlastné chladené lisované oleje zo širokej škály semien a orechov pomocou nového výťažníka oleja Sana z nehrdzavejúcej ocele.

Príslušenstvo k Sana 707: jemné odšťavovacie sito pre čistú šťavu hrubé odšťavovacie sito pre šťavu z bôbov a na mäkšie ovocie homogenizačné puzdro na spracovanie potravín sklenená nádoba na odšťavovanie s pripojiteľným sitom nádoba z nehrdzavejúcej ocele 4 trysky na cestoviny a sorbety vtláčadlo so silikónovým krúžkom návod na použitie (anglicky)

Celoživotná bezplatná záruka - všetky servisné práce počas celej životnosti odšťavovača sú bezplatné (je nutné zaplatiť iba za náhradné diely). - Ak máte problémy s týmto odšťavovačom a záručná doba je ukončená, budeme ju bezplatne poskytovať. Platíte len za zaslanie produktu k nám a za náhradné časti. My zaplatíme samotnú prácu a doručíme vám to späť.

Parametre

• Hmotnosť: 5,7 Kg
  • Rozmery: 420 x 187 x 320 mm
  • Záručná doba (motor/diely):5 / 3 rokov/roky

• , zakúpené v Eujuicers.sk s.r.o.

Výborný a tichý odšťavovač.

• , zakúpené v Eujuicers.sk s.r.o.

• oproti ostatným produktom má výbornú vyťaženosť šťavy u zatiaľ odskúšaného zázvoru, mrkvy, mäty,
    • výborne sa z ním manipuluje, umýva
  • , zakúpené v Eujuicers.sk s.r.o.

• Ľahká obsluha a čistenie s bezhlučným chodom a super odšťavovanie
  • , zakúpené v Eujuicers.sk s.r.o.

Odšťavovač máme dva týždne, odstavujeme s deťmi každý deň. Pre nich je to zábava a nás teší,že pri umývaní nemusíme stráviť hodiny. Máme v pláne vyskúšať orechové maslo a zmrzlinu. Verím,že si prístroj zachová svoju kvalitu dlhší čas, keďže je to drahšia investícia. Zdravie však za to stojí. Minimálne chuť štiav je iná ako tých zakúpených v obchode

• , zakúpené v Eujuicers.sk s.r.o.

• Odšťavovač je tichý, ľahko sa umýva, jednoduché ovládanie

• Tichý chod
    • Šťava má vynikajúcu chuť
    • Drť je úplne suchá
    • Za púhe 3 minuty je odšťavovač umytý

Som veľmi spokojný.

• Perfektný, dobre sa čistí
  • , zakúpené v Eujuicers.sk s.r.o.

Vyborny, splnil ocakavania. Odporucam. Lahko sa sklada, lahko sa umyva.