Zelmer 476

Rozmery
85 x 60 x 59 cm
Protišmykové nožičky

• , zakúpené v K24.sk

• Je to velmi dobry stroj, odstavena duzina je skoro sucha, zelmer som mal aj pred tymto a bol som spokojny. Hravo strci do vrecka aj ovela znamejsie znacky. Spokojnost.
    • Nic.

Doporucujem. Budete spokojny.

• pekný dizajn, výborný stroj,,,, ozaj aj výbava

veľmi dobrý,,,

• , zakúpené v HEJ.sk

Dobry pomer vlastnosti / cena.

Objem nádoby
Rozmery
85 x 60 x 59 cm
Protišmykové nožičky

Zelmer 476. Príkon: 800 watt. Hmotnosť: 4,3 kg. Farba: nerezová oceľ

Odšťavovač Zelmer 476 JUICE MASTER pre každodenné použitie umožní spracovanie veľkých kúskov ovocia bez nutnosti krájania! Navyše má vo výbave aj nádobku na šťavu so separátorom peny.

Podávač

Nerezové filtračné sito

Kefka na čistenie filtračného sita

Zatláčadlo

Vložka

Kovová miska na odvod šťavy

Nádoba na šťavu s oddeľovačom peny

Priehľadný kryt

Stabilizátor otáčok

Funkcia TURBO (čistenie sita od dužiny)

Vyberateľná nádoba na odpad

Bezpečnostný kryt

Blokovanie proti spusteniu bez nasadeného krytu

Nádoba na šťavu s oddeľovačom peny

Doporucujem. Budete spokojny.

• pekný dizajn, výborný stroj,,,, ozaj aj výbava

veľmi dobrý,,,

• , zakúpené v HEJ.sk

Dobry pomer vlastnosti / cena.

• , zakúpené v oconline.sk

• výkonný, jednoduchá obsluha a čistenie, nádobka so separátorom peny
    • neviem

odporúčam, zelmer zas nesklamal

• kvalitné prevedenie
    • výkonny
    • veľká a praktická nádoba na šťavu
    • otavuje perfektne
    • veľká nádoba na odpad
    • má veľký otvor na ovocie, ale v spodnej časti má taký rozdeľovač, takže sa zmestia síce aj extrémne veľké kusy, ale treba ich aj tak rozkrojiť, pretože sa na zaseknú

Spokojnosť. Dobrá cena primeraná kvalite. Mojím kritériom nebolo, aby bol ľahký, spratný, rýchlo umývateľný a tichý, ale aby som nemusela krájať ovocie na malé kúsky, aby sa v šťave nenachádzala dreň a v odpade nebolo viacej šťavy ako tej odšťavenej. Dlho som používala starý a nekvalitný odšťavovač, takže, keď to porovnám, je to ako vymeniť starú ojazdenú škodovku za novučičký volkswagen. Odšťavuejm každý deň.
    Obecne som so značkou Zelmer pokojná.

• Odšťavovač má veľký priestor pre odpad, v tom vidím výhodu.
    • Dóza na šťavu má len 1 l, čo pri väčšom odšťavovaní robí problém.

S výrobkom som spokojná a za túto cenu by som ho doporučila. Po nejakom čase používania sa mi síce zdá, že odpad je viac mokrý ako na začiatku, ale môže to byť len zdanie. Každopádne odšťaví všetko, čo som doposiaľ odšťavovať dala.

• jednoduchá obsluha
    • rýchle spracovanie(3,5 l jablkovej šťavy za necelých 15 min.)
    • čistá šťava-oddelenie peny

Poznám značku Zelmer ako spolahlivú,
    Prvé skúsenosti sú výborné
    vrele doporučujem
    Osvedčená značka,adekvátna cena

• maximálna spokojnosť
    • nenašla som zatiaľ nič

Dlho som hľadala odšťavovač a tento ma oslovil , som s ním spokojná. Odšťavujem dennodenne celej rodine. Je tam veľa umývania ale to je asi pri všetkom . Nenašla som žiadne negatíva .

je dosť výkonný,pomerne nehlučný,od nákupu ho používam každý deň,zatiaľ spokojnosť

• , zakúpené v oconline.sk

• rychle kvalitne odstavenie, jednoducha udrzba, kvalitne vyhotovenie produktu
    • plastove diely...

Kvalitny odstavovac za prijatelnu cenu... do niecoho lacnejsieho by som nesiel, a pravdepodobne ani drahsieho...