Zelmer JP 1600

• malý otvor , zeleninu a ovocie je potrebné krájať na menšie kúsky
  • , zakúpené v Shoppie.sk

• veľmi tichý, perfektne odšťavuje
    • ovocie treba krájať, nevojdú väčšie kúsky

perfektný na domáce použitie, perfektne odšťavuje a dobre sa čistí, ovocie treba krájať, nevojdú väčšie kúsky

• , zakúpené v Prva.sk

Objem zásobníka na zvyšky dužiny
Spôsob odšťavovania
slimákové
Počet rýchlostí

Praktický odšťavovač Zelmer ZJP1600B je vybavený unikátnym systémom SES - systém pomalého lisovania, ktorý pomáha dosiahnuť väčšiu efektivitu a nutričné hodnoty. Závitovkový lis odšťavuje ovocie a zeleninu dôkladne a efektívne. Vďaka pomalým otáčkam motora sa spotrebič nezahrieva a teplo neničí vitamíny. Chod je navyše veľmi tichý. Počet otáčok za minútu je 32 a príkon 150 W. Nádoba na dužinu má objem 1,4 litra a nádoba na šťavu 1,4 litra. Odšťavovač je pripravený na Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Euroshop.eu

• šťava nepreteká mimo nádobu
    • malý otvor , zeleninu a ovocie je potrebné krájať na menšie kúsky

• štava z odštavovača je OK.
    • nedajú sa zohnať náhradne diely napr. ,stieracie gumičky, potom je celý odštavovač nanič

Pre náhradný diel za centov, alebo EUR, ktorý sa nedá kúpiť je prístroj nepoužiteľný. trochu drahý špas. Moja požiadavka internetovým obchodom o získanie informácie, kde môžem daný ND kúpiť, sa tieto o to nezaujímajú ani neodpovedajú Po doriešení tejto problematiky, by som odporučil kúpu prístroja, ale zatiaľ nie

• , zakúpené v Shoppie.sk

• veľmi tichý, perfektne odšťavuje
    • ovocie treba krájať, nevojdú väčšie kúsky

• -kvalita lisovania
    • -velmi chutne stavy
    • -zeleninu netreba supat
    • -to co sa tam zmesti, nekrajam vobec na mensie kusky
    • -skladny, nezabera vela miesta
    • -kupila somho, lebo mal dobre recenzie, ale kazdy mal svoje plusy a minusy
    • -citrusy je potebne aj 2x prelisovat
    • -pri niektorych preteka stava cez gumicku. Hlavne pri cvikle
    • -vydava zvuk akoby sa mal kadzu chvilu pokazit :)
    • -pri stopkovom zeleri sa dostava vlaknina do stavy
    • -nadobky nemaju vrchnak, cize sa v tom stava neda uskladnit v chladnicke.
    • -sitko sa tazsie umyva

Trvalo mi isty cas, kym som sa rozhodla pre nejaky odstavovac. Chcela som ale lisovaci, kedze kvalita stavy je vyssia ako pri odstredivych (vyssia hodnota zachovanych vitaminov). Musim uznat, ze stavy chutia vyborne a ovela lepsie v porovnani s balenymi. Vela ludi doporucuje Zelmer JP 1500, ale ten sa dal kupit iba v jednom internetovom obchode. ja som sa rozhodla pre tento v kmennej predajni, v pripade reklamacie. Inac som cakala, ze stavy budu hustejsie, ale stava je ako dzus, dobre sa pije a chuti vyborne. Do zeleninovych staci pridat jablcko a hned ma lahodnejsiu chut. Uprednostnila by som asi mensie nadobky a hlavne jednu uzatvaretelnu pre pripad uskladnenia. Inac je tento odstavovac velmi skladny a na kuchynskej linke nezabera Vela miesta. v navode pisu, ze maximalna doba jednorazoveho pouzivania je 20 minut, potom musi hodinu odpocivat :). Odstreduje ale velmi rychlo, pollitra stavy mate do 3-5 minut aj s krajanim. My zatial odstavujeme 2x denne. Za tu cenu som spokojna. do drahsieho by som uz asi nesla. Som zvedava ako dlho vydrzi pri tejto zatazi. Zatial zvladol mrkvu, zeler, cviklu,jablko, kivi, pomaranc, grep, limetky a dokonca aj cerstvy spenat, paradajky, papriku atd. odstavi vsetko. na konci to prelejem troskou vody.

• , zakúpené v Prva.sk

• je tichý
    • odšťavy asi všetko
    • lahko sa čistí
    • sem tam ide štava aj cez spodnu casť nádoby cez gumku na čistenie

Za cenu 170 eur je to dobra kupa som spokojný a je lepší ako odstavovac

• , zakúpené v OKAY.sk

• ľahoko umývaťeľný, rozoberateľný, pevný
    • malé plniace hrdlo, hlučnosť

za tie peniaze sa oplatí, ale ako dlho vydrží pri každodennom používaní zistím časom

• , zakúpené v HEJ.sk

• Výborné odšťavenie - pomaranče, jablká, mrkva, ale aj pri drobnom ovocí - černice (super šťava na varenie džemu).
    • Rýchle čistenie pod tečúcou vodou, pri odšťavení černíc na čistenie sitka použitá aj kefka (je súčasťou výrobku).

Komfortný odšťavovač, spokojnosť po všetkých stránkach.
    Odporúčam.

• , zakúpené v Alza.sk

• Pomalé obrátky zaručujú uchovanie vitamínov, vynikajúca šťava
    • nevhodný na mäkké ovocie (z mäkších jabĺk urobí namiesto šťavy detskú výživu)

- ľahká údržba po použití (rozobratie, umytie...)
    - s výrobkom sme spokojní

• nie je hlucny
    • husta stava s duzinou
    • dobra cena

cena / vykon OK

• nieje hlucny,male rozmery,a docela dobre sa cisti to je tak asi vsetko
    • odstavuje zle, skor pyre ako stava proste za tie peniaze som ocakaval viac.......

mal som obycajny odstavovac okolo 80 euro za ten som dal 210 euro ale rozdiel v odstavenej duzine ani nevidim taze prepadak skoda ze som si neprecital skor recenzie urite by som ho nekupil