Sana Juicer EUJ-707 Plus

Sada kombinujúca odšťavovač Sana EUJ-707 a prípojný extraktor oleja Sana EUJ-702 v najlepšom pomere cena-výkon...
749 €
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Eujuicers.sk s.r.o.

Na sklade • Viac variantovDarčekZdarma1 159 recenziíĎalšie informácie

čierna

• je tichý, lahko sa umyva a kvalitna stava

• denne čerstvá šťava
  • , zakúpené v Eujuicers.sk s.r.o.

Kvalitne odšťavuje a aj lisuje, som veľmi spokojný.

Spôsob odšťavovania
čierna

• je tichý, lahko sa umyva a kvalitna stava

• denne čerstvá šťava
  • , zakúpené v Eujuicers.sk s.r.o.

Kvalitne odšťavuje a aj lisuje, som veľmi spokojný.

• , zakúpené v Eujuicers.sk s.r.o.

• páči sa mi práca s ním, naozaj je to jednoduché, či už odšťavovanie alebo čistenie
    • odkedy ho máme tak robíme šťavy 3x denne a baví nás to
    • kúpila som ho na odporúčanie tety ktorá Omegu používa už 15 rokov, takže verím že budem môcť raz rovnako povedať, že to bola dlhoročná a skvelá investícia
  • , zakúpené v Eujuicers.sk s.r.o.

Pouzivam omega juicer už 10 rokov, nemali sme zatiaľ žiaden problém, další juicer, úplnú novinku sme nakúpili ako darček pre sestru na okrúhle narodeniny pretože sme maximálne spokojný s produktom.