Sencor SJE 1005

1.5 l
Rozmery
30 x 21.5 x 40 cm

jednoduchý ; výkonný ; dobre sa umýva
    Už sme jeden takýto mali ; snáď vydrží rovnako dlho.

Super kvalita za prijateľnú cenu, odšťavujeme poväčšine mrkvy, a bez problémov.

• Fakt super,drť je suchá,hlučnosť je štandartná aj ked niektorí píšu,že je velmi hlučny,nie je to pravda.
    • Ani s čistením neni problem,nezaleží na značke aj VIP značky maju rovnaký systém.

Je super,lebo je dostatočne silný a má vyššie otáčky ako väčšina konkurencie.

Objem nádoby
Rozmery
30 x 21.5 x 40 cm

Odšťavovač - SENCOR SJE 1005:

Odšťavovač SENCOR SJE 1005

Nerezové prevedenie pre jednoduchú a hygienickú údržbu

Automatické oddelenie drene

Nádoba na dreň s objemom 1,5l 2 rýchlosti (1. rýchlosť = 15000 ot./min., 2 rýchlosť = 18000 ot./min.)

Široký plniaci otvor (75 mm)

Využiteľná výška plniaceho otvoru 170 mm

Nerezové filtračné mikrosito

Nerezové ostrie

Transparentné veko

Odnímateľné časti možné umývať v umývačke riadu 4 prísavné nožičky pre stabilnejšiu prevádzku

• Príkon: 700 W
  • Rozmery (š x h x v): 300 x 215 x 400mm
  • Hmotnosť: 4000 g

Dvojitá ochrana:

Funkcia automatického vypnutia v prípade zloženia krytu

Funkcia automatického vypnutia v prípade prehriatia motora

jednoduchý ; výkonný ; dobre sa umýva
    Už sme jeden takýto mali ; snáď vydrží rovnako dlho.

• - dobre sa umýva, má veľký priestor na vkladané ovocie,
    • - aj na zbieranie drte je pekne veľký priestor.
    • - nerezové prevedenie je v kuchyni príjemnejšie ako len umelé.
    • - cena a kvalita sú v dobrej mierke.
    • zberná nádoba na šťavu chýba - dá sa síce nahradiť niečím z domu :-), ale to by bolo fajn - originálne niečo "sediace" a prípadne upevnené k stroju, ako sme to mali na minulom - staršom type.

Hľadala som síce menší - rozmerovo - odšťavovač, ale nerezové prevedenie ma presvedčilo, aj výkon - 700 W za takú cenu je fajn, odporučila by som ho ... len tá zberná nádoba na šťavu - treba niečo vymyslieť doma :-)

Super kvalita za prijateľnú cenu, odšťavujeme poväčšine mrkvy, a bez problémov.

• Kvalitný,rýchli,tichý,lacný
    • Neviem o negatívach zatial.

Musím povedať,že konečne,pozitívne som sklamaný,myslím teraz na cenu/výkon.
    Tento odšťavovač odporúčam každému.Samozrejme majte v mysli,že nekupujete odšťavovač v hodnote 200eur.Nečakajte tým pádom zázraky.Ale si myslím,že ten kto sa rozhodne zakúpiť tento odšťavovač,vie prečo.
    Naozaj,som ani nevedel do teraz,že v ovocí je tolko tekutín :)
    Skvelé chute,nahodíte tam všetok zeleniny,aj ovocia,a chut bude hociak dobrá!
    Samotný odštavovač,je podla mňa vzhladom na cenu tichý,a rýchli,zvyšná drť ktorá končí vedla,je dosť suchá,tým pádom dostanete vsetok tekutiny von z ovocia. Bomba vitamínu.

Teda odporúčam ! Výkon / cena = kvalita

Je super,lebo je dostatočne silný a má vyššie otáčky ako väčšina konkurencie.

• , zakúpené v 4home.sk

• Ľahká manipulácia, rýchlosť odšťavovania.
    • Chýbal mi takýto prístroj v domácnosti.

Chýbal v mojej domácnosti.

Mala so z neho radosť-dizajn a celkový výkon.

Blesková obsluha.

Určite by som ho odporučila ďalším zákazníkom.

Prijateľná cena (poznám podobný výrobok za desaťnásobnú cenu).

Rozhoduje dizajn, vyobrazenie a krátky popis produktu, ktorý je tiež dôležitý pri nákupe.

• , zakúpené v tipa.sk

• výkonný

dobrý pomer cena/výkon

• , zakúpené v Alza.sk

• overena klasicka robustna koncepcia, funguje vyborne
    • nic

vykon/cena je vyborna

• , zakúpené v Andrea Shop

• - cena
    • - ľahké rozoberanie a údržba
    • - mokrejší odpad

Odšťavovač som vybrala na základe ceny, rýchlej dostupnosti a dopravy zadarmo. Podobný typ som mala aj predtým, ale za omnoho vyššiu cenu a horšie sa čistil (odpadové misky, strúhadlo). Tento má pár menších nevýhod, s ktorými som však rátala a nepredstavujú žiadny veľký problém: chýba nádoba na šťavu (nahradenie vysokým pohárom) - píše sa to aj v prílušenstve, na vyššom rýchlostnom stupni je mokrejší odpad, na nižšom je to lepšie. Na druhej strane sa jednoducho rozoberá a pomerne ľahko čistí (na strúhaciu časť mám jemnú kefku s prírodnými dostatočne tvrdými štetinami), všade sa dá bez problémov dostať. Som zatiaľ úplne spokojná.
    Pre náročných klientov neodporúčam, ušetríte si zbytočné hundranie.

• s odstavovanim som spokojna malo odpadu vela stavy
    • mohol by byt lahsi spôsob cistenia

vcelku som s nim spokojna