Rohnson R 427

850 W
Nerez
Objem zásobníka na zvyšky dužiny
1.8 l

Tento odšťavovač bol darovaný vnučke a je s ním maximálne spokojná.

• mohol by pracovat potichsie,čiže menej hlučny

spokojna

• Veľký otvor na vkladanie ovocia a zeleniny,ľahko rozoberateľný a jednoduché umývanie.

Som veľmi spokojný s produktom.

Objem nádoby
1 l
Príkon
850 W
Nerez
Objem zásobníka na zvyšky dužiny
1.8 l

odstredivý odšťavovač • príkon 850 W • 2 rýchlosti: 13 000 ot/min a 16 000 ot/min • veľký podávací otvor 7,5 cm • nádoba na odpad s objemom 1,8 l • nádoba na šťavu s objemom 1 l • Anti Drip - zacvaknutie výlevky • sito z nerezovej ocele • protišmykové nožičky • poistka proti prehriatiu • bezpečnostná poistka veka • automatické vypnutie • možno umývať v umývačke riadu • kefka na čistenie Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

4zákazníci neodporúčajú produkt

Tento odšťavovač bol darovaný vnučke a je s ním maximálne spokojná.

• mohol by pracovat potichsie,čiže menej hlučny

spokojna

Som veľmi spokojný s produktom.

• , zakúpené v DATART.sk

• sikovny
    • lahka manipulacia

Som spokojna, tento odstavovac splnil moje ocakavania a mozem si hocikedy spravit vlastny zeleninovo-ovocny mix.

Potreba zakúpiť kvalitný a výkonný odšťavovač.

• odšťavovač mi vyhovuje, je výkonný, dobre sa čistí, je za dobrú cenu

Známi majú tento výrobok, kúpila som ho na ich odporúčanie a neľutujem. Spokojnosť :-)

• dobre odšťavuje aj ovocie aj zeleninu
    • veľký priemer podávacieho otvoru
    • dobre sa čistí

• , zakúpené v DATART.sk

• Som spokojná, vyhovuje mi

Produkt odporučám

• , zakúpené v Alza.sk

• zatiaľ spokojný, jednoduchá obsluha a čistenie

cena a ,myslím si, pomerne dobrá kvalita