Sana by Omega EUJ-707

TOP 23 v kategórii Odšťavovače

Sana by Omega EUJ-707

Najuniverzálnejší a najpopulárnejší horizontálny odšťavovač na trhu. Svoju kvalitu prezentuje dlhoročnou zárukou...
469 €

Bronzová
Uloženie hriadeľa
horizontálne

• , zakúpené v Sana Store

• Výborný odšťavovač.Ùplne tichý.Super.Ľahké úmývanie.Veľká spoločnosť.
    • Nemá.
  • , zakúpené v Sana Store

Odšťavovač sme kúpili kvôli nadúrode malých jabĺčok, čo sa nám urodili a nikto by ich nezjedol. Jablká odšťavuje fantasticky, skúšali sme už aj mrkvu a cviklu, výsledok nad očakávanie. Keďže funguje aj ako homogenizátor, budem ho používať aj namiesto strúhania napr. zemiakov na placky, mrkvy a pod. Nadstavce na cestoviny asi vyskúšam, ale pravidelne nevyužijem. Kvalita spracovania spotrebiča je výborná, rozoberanie po skončení práce ľahké. Za mňa veľká spokojnosť, myslím je je to špička v tejto kategórii odšťavovačov.

Nie je čo vytknúť

Príkon
200 W
Bronzová
Uloženie hriadeľa
horizontálne

• , zakúpené v Sana Store

• Výborný odšťavovač.Ùplne tichý.Super.Ľahké úmývanie.Veľká spoločnosť.
    • Nemá.

Nie je čo vytknúť

• , zakúpené v Sana Store

Začala som sa zaujímať o zdravšiu formu stravovania čoho súčasťou bola aj kúpa odšťavovača. Som veľmi rada že som si vybrala práve tento pretože je dokonalo univerzálny, tichý a hlavne je “pomalý” resp. odšťavjue zeleninu a ovocie pomalšie čím zachováva všetko potrebné čo štava potrebuje aby bola výživná. Cena je vzhľadom na funie primeraná a rozhodne zodpovedá kvalite produktu.